Beaches of Leiden
Golfcentrum / Pitch Noordwijk
NINE & DINE voor maar € 20,-Korting geldig t/m : 30 Jun 2023
Nine&Dine
Met ons unieke Nine&Dine arrangement speelt u 9 holes op Golf Centrum Noordwijk en geniet u van een heerlijke uitgebreide lunch of dagschotel bij restaurant Pitch voor maar €20,-.Wilt u 18 holes spelen? Dat kan! U betaalt dan €10,- extra.
Reserveren
Reserveren doet u eenvoudig en snel door te bellen naar 071-3646543.
Het is bij uw reservering van belang te vermelden dat u gebruik maakt van het Nine&Dine arrangement en hoeveel holes u wilt spelen. U kunt het Nine&Dine arrangement maximaal 6 dagen tot minimaal 1 dag van te voren reserveren. Houdt u er bij uw reservering rekening mee dat u in het weekend voor het eten terecht kunt tot 16.00 uur. En dat u op de woensdagen van 2 mei tot en met 8 augustus alleen voor lunch terecht kunt met het Nine&Dine arrangement.
Nine&Dine een origineel cadeau
Wilt u een golfer in uw familie of vriendenkring verrassen met een origineel cadeau? Geef dan een exclusieve Nine&Dine waardebon cadeau. Deze kunt u kopen bij de receptie van Golf Centrum Noordwijk.